Мінімальна сума для замовлення 500.00 грн.
Інформація
Пошук

Блог

Виберіть підкатегорію

Автокрісла - купувати чи ні?

Автокрісла наразі повинні стати атрибутом кожного автомобіля, у власника якого є діти. Така вимога була встановлена в Україні у листопаді 2019 року законом 1150 Верховної Ради. Він забороняє перевезення малечі на автомобілі без допомоги цього засобу, порушник притягується до адміністративної відповідальності. Отже, всі водії в Україні мають обов’язково його дотримуватися.

Чому діти не хочуть вчитися?

Чому діти не хочуть вчитися?

Як показує багаторічна практика, рано чи пізно проблеми з навчанням виникають у кожної дитини. Батьки починають панікувати та розгублюватись, не знаючи чому син або донька не хоче вчитися. А правильно мотивувати до навчання та виконання домашніх завдань вміє не кожний. Тоді в хід можуть йти всі методи: від банальних вмовлянь до жорсткого контролю та примусу. Але дуже часто рішення проблеми лежить на поверхні. Якщо ви зрозумієте причину такої дитячої поведінки, вам буде легко найти вихід з ситуації.


Найпоширеніші причини, чому дитина не хоче вчитися

1.    Перенавантаження та постійний контроль в родині. Після того, як дитина пришла додому зі школи, їй потрібно близько 2-х годин для того щоб відпочити від навчання та засвоїти отриману за день інформацію. Але дуже часто батько та мати вимагають від школяра майже відразу починати робити уроки, вчити вірші чи виконувати вправи, або ще гірше беруть щоденник та починають сварити за незадовільні оцінки. Такі дії викликають у школяра відразу до навчання. Вихід із такої ситуації досить простий: не наполягайте, дайте доньці або сину повноцінно перепочити після школи.

Новинка: Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 1, 2 - 3, 4 класах.

Новинка: Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 1, 2 - 3, 4 класах.

Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для 1,2 -3,4 класів «Видавництва Старого Лева» ідеально підійде для дитини, батьки якої піклуються про її розвиток. Книга сповнена багатьох цікавих та повчальних оповідань, має ілюстрації, легка для читання.

Як швидко запам'ятати таблицю множення?

Як швидко запам'ятати таблицю множення?

Таблиця множення може бути:

  • страшним сном для дитини та батьків;

 

  • «інструментом покарання» - Гуляв учора допізна? Поки не вивчиш таблицю множення до кінця сьогодні не вийдеш;

 

  • недосяжним Еверестом.

 

Але може бути по іншому. Ми пропонуємо вам цікаву дієву методику, яка допоможе вивчити таблицю множення без зубріння та складних зусиль. Звичайно це не відбудеться за 5 хвилин, але займе близько 3-х днів. Погодьтесь непогано для 100% результату?

День 1-й

Візьміть всю таблицю множення та покладіть її перед собою. Ви побачите 100 окремих дій, які потрібно запам’ятати. Оце вчити доведеться...

Але насправді таких дій набагато менше. Довго та уважно повивчайте таблицю та ви побачите багато цікавих ідей, які полегшать вам задачу. На цьому етапі ви зрозумієте що таблиця синхронна, а це означає що вчити доведеться не 100 дій, а всього 55. Наприклад, 5х6=30, а 6х5 також дорівнює 30. Хід думок ви зрозуміли.

Існують числа на які дуже легко множити. Це «1» та «10». Визначивши ці способи полегшення задачі, візьміть свою табличку та закресліть виявленні дії. Думаємо, що результат вам сподобається.

Як швидко вивчити абетку з дитиною? ТОП -10 корисних порад

Як швидко вивчити абетку з дитиною? ТОП -10 корисних порад

Як швидко вивчити абетку з дитиною? ТОП -10 корисних порад

 

Існує декілька простих порад які допоможуть швидко вивчити абетку з дитиною.

 

  1. Вивчення алфавіту дошкільнятами потрібно проводити лише в ігровій формі.

 

  1. Якщо ви вирішили почати знайомство своєї дитини з літерами для дошкільнят у трьох річному віці, не вимагайте від малюка довго утримувати увагу на навчальному процесі. В цьому віці дітям швидко набридають одноманітні заняття, навіть якщо вони проводяться у формі гри. Для початку займайтесь не більш 5-10 хвилин у день. В 4 роки можна займатись по 15 хвилин, а починаючи з 5-ти річного віку – 20-30 хвилин, між якими потрібно робити невеличкі паузи.

 

  1. Дитяча абетка повинна зацікавлювати маленького учня. Для цього додайте у дитячий простір тематичні розмальовки з яскравими буквами, магнітний алфавіт, книжки-абетки, різноманітні конструктори. На прогулянці можна малювати букви на асфальті або на піску, складати їх з камінчиків, листочків.

 

  1. Перебуваючи на прогулянці звертайте увагу дитини на різноманітні вітрини та вивіски. Спочатку промовляйте те, що на них написано, а потім просіть малюка повторити за вами. Також можливо рахувати кількість літер у назві, або казати в який колір вони пофарбовані.

 

  1. В якості навчальних посібників використовуйте літературу, рекомендовану Міністерством Освіти України. Для швидкого і правильного вивчення наприклад можна купити абетку абабагаламага.

 

 

Як вивчити англійську мову швидко, або як допомогти дитині з англійською мовою

Як вивчити англійську мову швидко, або як допомогти дитині з англійською мовою

Хто з нас не мріє щоб дитина добре розмовляла англійською мовою? Для цього використовуються всі відомі методи: лінгвістичні школи та садочки, центри раннього розвитку, усілякі курси та відвідування репетиторів. Але всі ці дії не завжди приносять бажаний результат. Інколи навіть найдосвідченіший педагог не може зацікавити дитину та прищепити їй любов до іноземної мови. Тому буде дуже добре, якщо самі батьки почнуть навчати малюка англійської.

Як виробити у дитини красивий почерк?

Як виробити у дитини красивий почерк?

Стрімкий розвиток комп’ютерних технологій привів до того, що цінність звичайного гарного почерку дуже знизилась. Більшість текстів набирають за допомогою комп’ютера, а від руки пишуть лише коли є крайня потреба. Але красивий почерк залишається дуже важливим, оскільки він підвищує імідж людини в багатьох ситуаціях, наприклад коли потрібно заповнити документи про роботу, або при вступі до інституту.

Як навчити дитину писати грамотно? 10 перевірених способів

Як навчити дитину писати грамотно? 10 перевірених способів

Людина з гарною освітою має всі шанси добитись успіху у своєму житті. А міцним фундаментом для майбутньої блискучої освіти виступає вміння писати грамотно. Пропонуємо вам колекцію порад, які допоможуть навчити дитину писати без нудьги та з задоволенням.

Як навчити дитину, думати, розмірковувати та аналізувати? Дев’ять складних та одночасно простих кроків.

Як навчити дитину, думати, розмірковувати та аналізувати? Дев’ять складних та одночасно простих кроків.

Розвиваючи дитину не потрібно вчити її механічному запам’ятовуванню різноманітної інформації, яку вона буде повторювати на прохання дорослих. Головна мета це навчити думати, розмірковувати та аналізувати отриману інформацію самостійно. Пропонуємо декілька кроків, які приведуть вас та вашу дитину до успіху:

Купити книжки, шкільні підручник, книги для дітей по накращим цінам

Книжковий світ інтернет магазин книг, дитячої літератури, шкільних підручників за найнижчими цінами в Україні. Асортимент літератури налічує близько 20 000 товарів.

Показано з 1 по 10 із 28 (всього сторінок: 3)