Мінімальна сума для замовлення 100.00 грн.
Інформація
Пошук

Що почитати

                            Топ найкращих книг для підлітків

Топ найкращих книг для підлітків

Книги для підлітків — це дуже ефективний інструмент для формування особистості. Вони допомагають розвинути фантазію, знайти відповіді на багато питань. Гарна книжка для підлітків здатна надихати та мотивувати на здолання проблем на шляху дорослішання. Наш інтернет-магазин книг пропонує вам підбірку найкращих книжок для підлітків, які допоможуть їм краще зрозуміти себе, навчитись відчувати різні емоції: переживати, кохати, сміятись, плакати, співчувати та формувати власний погляд на ситуацію.

ТОП 10 книг з саморозвитку, які варто прочитати.

ТОП 10 книг з саморозвитку, які варто прочитати.

Шлях самопізнання — цікавий, та довгий, його неможливо повністю пройти до кінця, тільки зупинишся, як ось тебе знову відкидає назад. Література по саморозвитку є ефективним інструментом, досягнення гармонії зі своїм внутрішнім всесвітом. Читаючи книги, які заставляють задуматись, ви постійно ростете над собою вчорашнім, на користь себе сьогоднішнього та майбутнього, стаєте краще ніж вчора. Вивчати себе це так корисно, та так цікаво

Найкращі розвиваючі дитячі книги.

Найкращі розвиваючі дитячі книги.

        Розвиваючі книжки для дітей – це справжня скарбничка, наповнена корисною інформацією. Художні дитячі книжки сприяють розвитку просторового мислення, формують та збагачують мовний запас. Просторове мислення (ПМ) можна назвати візуальним інтелектом. Завдяки цьому «прокачаному» вмінню легко сфокусувати увагу на деталях, та створити в голову загальний образ. Архітектори, дизайнери, хірурги, винахідники та вчені володіють дуже розвинутим ПМ.          Книги для дітей купити які можна в інтернет-магазині «Книжковий світ» пробуджують живу цікавість до читання, та допомагають розвинути візуальний інтелект. Просторовим інтелектом володіє приблизно 40% населення земного шару. На жаль не кожна людина знає про, або не користується цією якістю в повній мірі.

Найкращі книги для дітей, що мотивують до читання.

Найкращі книги для дітей, що мотивують до читання.

Як добре, що існують цікаві художні книжки для дітей, на сторінках котрих оживають казкові герої та відбуваються захопливі пригоди! Книга це та річ, яка супроводжує нас протягом усього життя, а дитинство — це час, коли хмаринки здаються гарними небесними замками, дерева чудернацькими велетнями, а кішка, тваринкою що вміє розмовляти. Фантазувати в дитинстві дуже й дуже важливо, адже це сприяє гармонічному розвитку дитини! Завдяки гарним творам, формуються не тільки погляди та характер людини, а й відношення до життя та позитивне мислення.

Топ 10 книг для бізнесу, які надихають.

Топ 10 книг для бізнесу, які надихають.

Як стати бізнесменом? Став цілі, працюй 24/7/365 та врешті решт отримуй бажаний результат. Ніби то просто та зрозуміло, але як саме знайти свою унікальну нішу, і при цьому не вигоріти емоційно та професійно? Бізнес книги є цінним інструментом для професійного розвитку.

Многії літа, благії літа.

Многії літа, благії літа.

У багатьох людей час від часу виникає запитання «Що почитати для душі?», «Порадьте якусь цікаву та корисну книгу для дорослої людини» і так далі. Перше що впадає на думку це книга Мирослава Дочинця «Многії літа, благії літа». З 100% впевненістю можу сказати, що дана книга не залишить байдужою і буде цікавою кожній людині незалежно від статі і віку. Вже на протязі багатьох років, вона є найпопулярнішою та одна із книг які найбільш купують читачі, адже вона вже витримала 15 тиражів друку.

Тореадори з Васюківки.

Тореадори з Васюківки.

"Тореодори з Васюківки"  – безсумнівно один із книжкових бестселерів Всеволода Нестайка. Книга написана  в 70-х роках 20 століття, та перекладена більш ніж на 20 мовами і досі є актуальною та популярна, про що свідчать багатотисячні тиражі та продажі кожного року.

БІБЛІЯ В ПЕРЕКАЗАХ ДЛЯ ДІТЕЙ.

БІБЛІЯ В ПЕРЕКАЗАХ ДЛЯ ДІТЕЙ.

Книга яку варто читати всім.

 

Біблія в переказах для дітей - кращий вибір для малечі, чи не так? Адже навіть не усім дорослим під силу читати Біблю, написану в оригиналі. Для діточок зазвичай перекази оформлені чудово: тут вам і чарівні ілюстрації, що дають змогу глибше поринути у події тих часів; і легкодоступно написаний текст.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)