Мінімальна сума для замовлення 100.00 грн.
Інформація
Пошук

Топ 10 книг для бізнесу, які надихають.

 • Топ 10 книг для бізнесу, які надихають.

         Як стати бізнесменом? Став цілі, працюй 24/7/365 та врешті решт отримуй бажаний результат. Ніби то просто та зрозуміло, але як саме знайти свою унікальну нішу, і при цьому не вигоріти емоційно та професійно? Бізнес книги є цінним інструментом для професійного розвитку.

         Правильні книги про бізнес українською прочитані в потрібний час нададуть вам потрібне знання, та допоможуть монетизувати свої уміння.
Як говорив Вінстон Черчилль “Усіляка гарна можливість приходить до нас у робочому комбінезоні та з лопатою в руках”. книги про бізнес для початківців це саме така можливість!

         Звичайно, самі по собі вони не зроблять вас багатими та успішними. Але при правильному розумінні, та використанні інформації книги з підприємництва поможуть зрозуміти алгоритми, основні бізнес-процеси, скласти план розвитку, та розробити довгострокову стратегію діяльності.

                                                                     Топ книг про бізнес

         Бізнес — це діяльність на свій ризик та розсуд. Особливо це відчутно в період кризи. Більшість підприємств скорочує обсяги виробництва, деякі взагалі закриваються, але є і такі, які навіть в кризовій період не тільки залишаються на плаву, а й отримують надприбутки. Хто хоче, той шукає можливості, хто не хоче — шукає причини.

         Бізнес література купити, яку можна в нашому інтернет-магазині надихне вас та запропонує найкращі рішення для створення власної справи. Саме для цього й варто купити книги по бізнесу. Ми зібрали для вас найкращі видання, які допоможуть досконально розібратися в темі та успішно реалізувати свої плани.   

 
 

                                                                  
Рекомендуємо:

 1. Big Money: принципи первих. Історії про бізнес й життя успішних підприємців. Справжні історії яскравих, харизматичних та успішних, з секретами, та “фішками” від Євгенія Черняка.
 2. “Rework” - Ця книжка змінить Ваш погляд на бізнес! Унікальне видання, яке корисно і для початківців, і для бізнесменів з досвідом. Секретами своєї успішної роботи діляться автори-підприємці, компанія котрих заробляє мільярди доларів. Автори рекомендують відмовитись від довгострокової стратегії розвитку, фокусу на деталях, та змістовного бізнес-плану. Замість цього вони пропонують діяти по принципу “краще менше, ніж більше” (штат робітників їх компанії всього 14 чоловік), відмовитись від довгих нарад, перфекціонізму, та використовувати керування часом.
 3. Думай і багатій. Школа успіху від відомого психолога, письменника та журналіста Наполеона Хіла. Автор, стверджує, якщо змінити негативне мислення на позитивне, та навести фокус на довгострокові цілі — завжди можна досягнути бажаного.
 4. Емоційний інтелект (англ. emotional intelligence, EI) Система керування та розпізнавання емоцій, намірів та бажань для вирішення практичних задач.
 5. 7 звичок надзвичайно ефективних людей. Популярна книга Стівена Кові про розвиток особистості на принципах гуманістичної психології.
 6. Шлях до фінансової свободи. Ваш перший мільйон за сім років (Бодо Шефер) — ця книжка для широкого кола людей, які прагнуть навчитись ефективно поводитись с грошима, та покращити власний фінансовий стан.
 7. Стратегія блакитного океану. (Рене Моборн, В Чан Кім). Видання ілюструє бурхливий розвиток, компаній які генерують продуктивні ідеї на нових ринках збуту, де практично відсутні конкуренти (голубий океан).
 8. Командне лідерство. Як порозумітися з будь-яким менеджером. Автор Іцхак Адізес. Книжка для керівників, та тих, хто працює з менеджерами усіх рівнів. Допомагає випрацювати ефективний стиль спілкування.
 9. Харизма лідера. Радислав Гандапас. Для тих, хто цікавиться питанням лідерства, та такою якістю як харизма. Що це за якість, та як вона виникає?
 10. Атлант розправив плечі. Роман-антиутопія Айн Рєнд. Твір про те, що світ держиться на плечах талановитих творців-одинаків. Якщо вони перестануть тримати “небо на своїх плечах”, настане криза та прийде хаос.

                                                                 Де можна купити книжки недорого?

         Саме тут, і саме зараз! Наш інтернет-магазин книг про бізнес “Книжковий світ” пропонує вам широкий асортимент літератури по управлінню бізнес-процесами, інвестуванню, та розвитку підприємництва. Кожен хто цікавиться цими темами, може завітати на віртуальні полички “Книжкового світу” та легко знайти потрібне видання!

Авторка - Юлия Просянко.

 

Теги: книги про бізнес