Мінімальна сума для замовлення 500.00 грн.
Інформація
Пошук

Оплата та доставка

Вартість замовлення, яке можна оформити через наш сайт, повинна бути не менше ніж 500 грн.
У випадку, коли загальна вартість вашого замовлення перевищить суму 5 000 грн, зверніться будь ласка, до відділу реалізації тел. (067) 144-09-15 та отримайте безкоштовну доставку..
 
        Правила замовлення товарів в інтернет-магазині «Книжковий світ»

Товар у магазині відпускається тільки після заповнення реєстраційної картки клієнта та здійснюється за цінами на день замовлення.

Доставка замовленого товару здійснюється  в межах України "Новою поштою", «Укрпоштою» на поштове відділення, яке ви вказали при заповненні реєстраційної картки клієнта на нашому сайті, або іншими транспортними компаніями які здійснюють доставку товарів або послуг.

При отриманні замовлення через «Укрпошту». Ви повинні зробити предоплату на картку чи розрахунковий рахунок у повному розмірі + послуги доставки за тарифами "Укрпошти" на момент оформлення покупки.    

При отриманні замовлення через «Нову пошту» , «Делівері», «Інтайм», «Міст Експрес» Ви маєте можливість оплатити вартість замовлення на картку або рахунок, номер якого вам буде надано під час оформлення замовлення та вибору способу оплати на сайті (цей спосіб оплати зменьшить ваші витрати на повернення коштів), а також післяплатою після отримання та огляду замовлення у вище вказаних транспортно-логістичних компаніях.

Ми беремо себе всі витрати, пов’язані з пакуванням, страхуванням та відправкою вашого замовлення до вказаного вами місця доставки. Замовлений товар буде відвантажений протягом трьох діб з моменту оформлення.

У випадку відсутності товару на складі, наш менеджер зв"яжеться з Вами для узгодження замовлення.

 

 Ми гарантуємо швидку та якісну доставку Вашого замовлення в будь-який куточок України.

 

Надісланий товар зберігається на пошті безкоштовно протягом 5 робочих днів. Після закінчення цього терміну з Вас буде стягуватися пеня у розмірі за тарифом служби доставки.
У випадку, коли замовлений вами товар не буде отриманий та сплачений два рази, подальші замовлення на ваше ім’я будуть заблоковані.


Оплата замовлення

Замовлений товар можна сплатити в один з трьох варіантів

При отриманні замовлення через «Укрпошту». Ви сплачуєте за посилку передплатоюна картку чи розрахунковий рахунок. Додатково треба буде сплатити поштовий збір за здійснення та Вартість доставки за тарифом перевізника на момент оформлення замовлення. 

При отриманні замовлення через кур'єрську доставку Укрпошти.  Ви можете сплатити замовлення готівкою кур'єрові з урахуванням вартості доставки. При цьому поштовий збір складає 4%, якщо сума замовлення до 500 грн; 2%, якщо сума складає від 501 до 1000 грн; 1,2%, але не меньше 6 грн при сумі замовлення від 1000 грн)

При отриманні замовлення через «Нову пошту». Ви маєте можливість зробити попередню оплату на картковий рахунок, номер якого вам буде надано під час оформлення замовлення на сайті, або післяплатою при фактичному отримані та огляді товару.

Для того, щоб зекономити свої кошти та не платити поштовий збір, потрібно вибрати сплату На карту Приватбанку. Для цього достатньо обрати цей вид оплати при оформленні замовлення та користуватися вказівками системи.

 

 УВАГА! При отриманні уважно перевіряйте вантаж. Якщо ви помітили пошкодження, псування вантажу, вимагайте відшкодування витрат у перевізника.

Цілісність і товарний вигляд вантажу перед відправленням ретельно перевіряють наші співробітники.