Мінімальна сума для замовлення 100.00 грн.
Інформація
Пошук

Оплата та доставка

           

      Мінімальна сума замовлення - 100 грн.

 

 Замовлення через Укрпошту відправляються за попередню оплату.

У випадку, коли загальна вартість вашого замовлення перевищить суму 5 000 грн, зверніться будь ласка, до відділу реалізації тел. (067) 144-09-15 та отримайте безкоштовну доставку..
 
  Правила замовлення товарів в інтернет-магазині «Книжковий світ»

Товар у магазині відпускається тільки після заповнення реєстраційної картки клієнта та здійснюється за цінами на день замовлення.

Доставка замовленого товару здійснюється  в межах України "Новою поштою", «Укрпоштою» на поштове відділення, яке ви вказали при заповненні реєстраційної картки клієнта на нашому сайті, або іншими транспортними компаніями які здійснюють доставку товарів або послуг.

При отриманні замовлення через «Укрпошту». Ви повинні зробити предоплату на картку чи розрахунковий рахунок у повному розмірі згідно суми замовлення.

При отриманні замовлення через «Нову пошту» , «Делівері», «Інтайм», «Міст Експрес» Ви маєте можливість оплатити вартість замовлення на картку або рахунок, номер якого вам буде надано під час оформлення замовлення та вибору способу оплати на сайті (цей спосіб оплати зменьшить ваші витрати на повернення коштів), а також післяплатою після отримання та огляду замовлення у вище вказаних транспортно-логістичних компаніях.

Ми беремо себе всі витрати, пов’язані з пакуванням, страхуванням та оформлення вашого замовлення до вказаного вами місця доставки. Замовлений товар буде відвантажений протягом трьох діб з моменту оформлення.

У випадку відсутності товару на складі, наш менеджер зв"яжеться з Вами для узгодження замовлення.

 

 Ми гарантуємо швидку та якісну доставку Вашого замовлення в будь-який куточок України.

 

Надісланий товар зберігається на пошті безкоштовно протягом 5 робочих днів. Після закінчення цього терміну з Вас буде стягуватися пеня у розмірі за тарифом служби доставки.
У випадку, коли замовлений вами товар не буде отриманий та сплачений два рази, подальші замовлення на ваше ім’я будуть заблоковані.


Оплата замовлення

Замовлений товар можна сплатити в один з трьох варіантів:

1. Google Pay, Apple Pay, Visa Сhekout, MasterPass, Приват24

2. На картку ПриватБанка чи розрахунуовий рахунок.

3. Накладний платіж тобто оплата при отримані у відділені "Нової пошти" (додатково сплачується комісія

   за послугу персилки коштів відправнику)

3. Оплата при отримані кур"єру "Нової пошти" 

Для того, щоб зекономити свої кошти та не платити поштовий збір, потрібно вибрати сплату На карту Приватбанку. Для цього достатньо обрати цей вид оплати при оформленні замовлення та користуватися вказівками системи.

 УВАГА! При отриманні уважно перевіряйте вантаж. Якщо ви помітили пошкодження, псування вантажу, вимагайте відшкодування витрат у перевізника.Цілісність і товарний вигляд вантажу перед відправленням ретельно перевіряють наші співробітники.