Мінімальна сума замовлення 200.00 грн.
Інформація
Пошук

Про магазин

Компанія «Книжковий світ» працює на ринку книг та канцтоварів  з 2004 року. За цей час ми налагодили співпрацю з провідними вітчизняними та зарубіжними видавництвами та постачальниками продукції, що дало нам можливість пропонувати продукцію за гуртовими цінами.

  Гнучка цінова політика, індивідуальний підхід до кожного покупця та бажання допомогти клієнту підібрати те що йому потрібно – це і є наше кредо. Ми співпрацюємо з вчителями, які закуповують на класи робочі зошити, підручники та посібники, книгарнями - що розповсюджують друковану продукцію в роздріб, та іншими субєктами господарської діяльності, що реалізують книги, канцтовари та іграшки. Завжди великий асортимент дитячих книг, шкільної та художної літератури, навчально-методичних та наочних посібників канцтоварів та ігор за гуртовими цінами, що щоденно поповнюється та розширюється – Ви знайдете у нашій інтернет-книгарні.

  Також ми пропонуємо співпрацю гуртовим покупцям, педагогам та батькам при закупівлі продукції на весь клас чи групу, або для розповсюдження у роздрібних мережах. У нас діє система знижок на гуртові закупки книг та канцтоварів, а саме:

 

 В каталозі магазину Ви зможете швидко підібрати та ознайомитись з нашою продукцією. Категорії для зручності розподілені по тематиці та групам, що пришвидшує пошук потрібного товару. Ми гарантуємо швидку обробку та відправку замовлення, що дає Вам можливість отримати товар на протязі 2-3 днів при правильному заповненні всієї інформації в карточці клієнта. Також ми надаємо можливість обміну товару на протязі 14 днів.

  Мінімальна сума гуртового замовлення, яка може бути зроблене на сайті 200 грн

        Купувати в «Книжковому світі» - вигідно.

Завдяки різноманітності та широкому асортименту книг, канцтоварів та ігор співпраця з нами буде для кожного покупця вигідною, тому що ми пропонуємо завжди гуртові ціни, та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Асортимент продукції постійно розширюється і оновлюється. Здійснюємо доставку по всій Україні. У нас проводяться акції, розпродажі та надаються великі знижки. Наші менеджери компетентно та правильно запропонують та допоможуть вибрати дійсно те що Вам потрібно, що допоможе у коротший термін отримати бажану вам книгу, чи іграшку.

  Інтернет–книгарня «Книжковий світ» завжди рада плідній та конструктивній співпраці.

  Телефонуйте нам за тел. +380 67 144- 09- 15