Мінімальна сума для замовлення 100.00 грн.
Інформація
Пошук

Топ найкращих книг для підлітків

  • Топ найкращих книг для підлітків

         Книги для підлітків — це дуже ефективний інструмент для формування особистості. Вони допомагають розвинути фантазію, знайти відповіді на багато питань. Гарна книжка для підлітків здатна надихати та мотивувати на здолання проблем на шляху дорослішання. Наш інтернет-магазин книг пропонує вам підбірку найкращих книжок для підлітків, які допоможуть їм краще зрозуміти себе, навчитись відчувати різні емоції: переживати, кохати, сміятись, плакати, співчувати та формувати власний погляд на ситуацію.

ТОП 7 найкращих книг для підлітків

  1. Володар перснів (Дж. P. P. Толкін) — величне творіння у трьох книгах, яке поєднує в собі наукову фантастику та героїчну романтику. Не одна книжка зі шкільної програми не зацікавить школярів сильніше ніж “Володар перснів”. Сповнена мудрості та захопливих пригод книга про боротьбу за Перстень Влади. Комічна, епічна, місцями страхітлива, а місцями затишна та домашня історія про безмежну силу волі та духу. Читати всім!
 
 

 

  1. Галерея котів (Сьюзан Герберт) — як пише авторка, це справжня кототека окультурених котів, які розважають та зачаровують читачів. Сьюзан дуже цікавим образом перенесла відомі сцени з мистецтва, кіно, опери та балету в котяче життя. На сторінках цієї книги можна побачити відомих персонажів, зображених у вигляді котів. В книжку входить близько трьохсот яскравих кольорових ілюстрацій.
  2. Серія: «Гаррі Поттер» (Джоан Ролінґ) — Серія книг про Гаррі Поттера це хроніка пригод всесвітньо відомого підлітка чарівника. Повна колекція складається з 7 книг, на сторінках яких розгортаються такі фантастичні пригоди, що про них можна тільки мріяти. Історія про хлопчика сироту, який раптом дізнався що існує інший світ, в якому на нього чекають віддані друзі, та люті підступні злодії. Одна з найкращих оповідей про боротьбу добра та зла в жанрі фентезі.
 
 

 

  1. Мандри Гулівера (Джонатан Свіфт) - фантастична розповідь про дивовижні подорожі Лемюєля Гуллівера. У своєму романі автор описує свої багаторічні спостереження за епохою та людською природою. Ця книжка пробуджує фантазію, розповідаючи про країну велетнів, летючий острів та країну розумних тварин. А ще в розповіді можна простежити гостру сатиру на політичне життя Англії тих часів.
  2. Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу (Олександр Гаврош) — цікава розповідь про хлопця з гірського села, який приїхав до великого міста. Тут його чекають карколомні пригоди, цікаві знайомства, випробування та небезпечні ситуації, а ще вірні друзі та справжнє кохання. Завдяки своїй незвичайній силі, доброму серцю та працьовитості Іван Сила-парубійко стає чемпіоном республіки та найсильнішою людиною у світі.
  3. Робот під прикриттям: мій перший рік серед людей (Едмондс Д., Фрейзер Б.) - добра фантастична розповідь про взаємодію дитини робота зі звичайними дітлахами. В цій історії розповідається про те, як супертехнологічна андроїдка Дотті повинна цілий рік маскуватись під звичайну дванадцятирічну школярку. Якщо її не викриють, вона отримає величезну грошову винагороду для свого народу. Дотті настирливо намагається влитись в дитячий соціум, але інколи потрапляє в дуже смішні ситуації. Дуже цікава розповідь, яка розширює світогляд підлітка.
 
 


7. Пригоди Тома Сойєра (Марк Твен) — цю знамениту повість вже ціле століття з задоволенням читають дорослі та діти. Страшенний шибеник та витівник Том Сойєр захоплює увагу читача вже з перших сторінок. Його карколомні пригоди, викрутаси, живий гумор та чудернацькі витівки зводять з розуму його тіточку та приголомшують усіх навколо. Том Сойєр це класика для підлітків, адже в головному герої кожен може вгадати в ньому щось, хоть трішечки схоже на себе.

         Перелік найкращіх підліткових книг стане безпрограшним орієнтиром для батьків, а книги для підлітків закордонних авторів допоможуть розвинути або повернути вашим дітям любов до читання. 

Title: Топ найкращих книг для підлітків: 7 найвідоміших видань.

Description: Книги для підлітків, які здатні захопити та розширити світогляд: “Пригоди Тома Сойєра”, “Гаррі Поттер”, “Робот під прикриттям”, “Галерея котів” та “Володар перснів”.

Теги: популярні дитячі книги