Мінімальна сума замовлення 200.00 грн.
Інформація
Пошук

Повернення товару.

 1. Товар, який підлягає поверненню:

Згідно чинного законодавства України «Про захист прав споживачів», покупець – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

 2. Товар, який не підлягає поверненню.  

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

  3. Повернення бракованої друкованої літератури.

У разі виявлення поліграфічного браку друкованої продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або повертає кошти у розмірі вартості оплаченої продукції. Поліграфічний брак – це брак який виник внаслідок недотримання технології виробництва, що є наслідком пропуску, або дубляжу сторінок: нечіткий друк, непродруковуваної фарби, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо.

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для повернення чи обміну друкованої продукції, у разі покупки в інтернет-магазині «Книжковий світ», потрібно звернутись за тел. (067) 144-09-15, або написати на e-mail: ks-books@ukr.net. При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити, номер замовлення, прізвище покупця, дату замовлення та номер чека чи накладної на отриманий товар, дані для повернення коштів, Повернення, обмі бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з зазначеним поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.