Многії літа, благії літа.

Створено : 17-May-2017 писати bookks Опубліковано в: Що почитати Переглядів : 111 Коментар : 0

   У багатьох людей час від часу виникає запитання «Що почитати для душі?», «Порадьте якусь цікаву та корисну книгу для дорослої людини» і так далі. Перше що впадає на думку це книга Мирослава Дочинця «Многії літа, благії літа». З 100% впевненістю можу сказати, що дана книга не залишить байдужою і буде цікавою кожній людині незалежно від статі і віку. Вже на протязі багатьох років, вона є найпопулярнішою та одна із книг які найбільш купують читачі, адже вона вже витримала 15 тиражів друку.

  У невелчкій книжечці яка складається зі 145 сторінок зібрані найкорисніші поради 104 старця Андрія Ворона, який дожив до поважних років і був в повній розумовій свідомості, пам"яті та крепкому здоров”ю, завдяки виробленим звичкам на протязі багатьох років, харчуванню, спілкуванню, праці, щирій вірі у Бога, ставленню до людей і суспільства та природи тощо.

Тореадори з Васюківки.

Створено : 07-May-2017 писати bookks Опубліковано в: Що почитати Переглядів : 134 Коментар : 0

"Тореодори з Васюківки"  – безсумнівно один із книжкових бестселерів Всеволода Нестайка.

Книга написана  в 70-х роках 20 століття, та перекладена більш ніж на 20 мовами і досі є актуальною та популярна, про що свідчать багатотисячні тиражі та продажі кожного року.

 Трилогія написана доступним та легким текстом для читання, що не пов”язані між собою, хіба що головними героями школярами Ява Рень та Павлуша Завгородній (у ранніх редакціях — Криворотько), які проживають у Васюківці і намагаються стати відомими на весь світ тореодорами, підкорити Київ  та зловити шпигунів у своєму селі та інше.

 Повість буде цікавою та захоплюючою для дітей як молодшого так і середнього шкільного віку, яка чітко дасть зрозуміти дитині що така справжня дружба, самопожертва, готовність прийти на допомогу нужденній людині.

БІБЛІЯ В ПЕРЕКАЗАХ ДЛЯ ДІТЕЙ.

Створено : 14-Apr-2017 писати bookks Опубліковано в: Що почитати Переглядів : 142 Коментар : 0

Книга яку варто читати всім.

 

Біблія в переказах для дітей - кращий вибір для малечі, чи не так? Адже навіть не усім дорослим під силу читати Біблю, написану в оригиналі. Для діточок зазвичай перекази оформлені чудово: тут вам і чарівні ілюстрації, що дають змогу глибше поринути у події тих часів; і легкодоступно написаний текст. Жоден, коли-небудь тримаючий у руках цю книгу, не залишився до неї байдужим. Вічна, цікава, пізнавальна корисна та ще безліч характеристик цієї вічної книг, що була є і буде актуальною завжди. Тож не зволікайте, якщо у вас ще немає цієї чудової книги, купуйте та читайте!