Warning: unlink(/home/msvoidoh/bookks.com.ua/system/storage/cache/cache.product.seopath.1597248084): No such file or directory in /home/msvoidoh/bookks.com.ua/system/library/cache/file.php on line 68Warning: unlink(/home/msvoidoh/bookks.com.ua/system/storage/cache/cache.product.seopath.1597248084): No such file or directory in /home/msvoidoh/bookks.com.ua/system/library/cache/file.php on line 68Warning: unlink(/home/msvoidoh/bookks.com.ua/system/storage/cache/cache.product.seopath.1597248084): No such file or directory in /home/msvoidoh/bookks.com.ua/system/library/cache/file.php on line 68Warning: unlink(/home/msvoidoh/bookks.com.ua/system/storage/cache/cache.product.seopath.1597248084): No such file or directory in /home/msvoidoh/bookks.com.ua/system/library/cache/file.php on line 68 Купити ЗНО математика завдання та розвязки дешево - Книжковий інтернет-магазин.

Мінімальна сума для замовлення 500.00 грн.
Інформація
Пошук

Книжка для підготовки до ЗНО з математики.

Хіт продажу!

Стислий опис


 Посібник містить завдання та розв’язки з усіх тем шкільного курсу алгебри та початків аналізу за виданням А. Капіносов та ін. Комплексна підготовка до ЗНО і ДПА.     Для вчителів математики, учнів старших класів, усіх,... Читати далі...

Стислі характеристики


Мова - Українська
Розмір - А4
Кількість сторінок - 498
Автор - Гринчишин Я.
Обкладинка - Картон
Дивитись всі характеристики

Знайшли дешевше?
120.00 грн.

  • Наявність В наявності


 Посібник містить завдання та розв’язки з усіх тем шкільного курсу алгебри та початків аналізу за виданням А. Капіносов та ін. Комплексна підготовка до ЗНО і ДПА. 
   Для вчителів математики, учнів старших класів, усіх, хто складатиме зовнішнє незалежне оцінювання з математики.

Характеристики
Мова Українська
Розмір А4
Кількість сторінок 498
Автор Гринчишин Я.
Обкладинка Картон

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується
    Погано           Добре

Мітки: ЗНО