Мінімальна сума для замовлення 500.00 грн.
Інформація
Пошук

Світова та українська культура: довідник для абітурієнтів та школярів

Виробник: Літера Київ
Модель: 0а3192
Хіт продажу!

Стислий опис


Видавництво: Літера Обкладинка: Тверда Довідник має багатоцільовий і багатофункціональний характер. Основна його мета – допомогти учневі загальноосвітньої школи засвоїти матеріал з предмета «Художня культура» і підготу... Читати далі...

Стислі характеристики


Мова - Українська
Розмір - ф.А4
Кількість сторінок - 416
Автор - Греченко В.
Обкладинка - Тверда
Дивитись всі характеристики

Знайшли дешевше?
144.00 грн.

  • Наявність В наявності


Видавництво: Літера

Обкладинка: Тверда

Довідник має багатоцільовий і багатофункціональний характер. Основна його мета – допомогти учневі загальноосвітньої школи засвоїти матеріал з предмета «Художня культура» і підготуватися до зовнішнього незалежного тестування. Структура та зміст довідника відповідають програмі та вимогам зовнішнього незалежного оцінювання.
У довіднику висвітлено історію культури від найдавніших часів до сьогодення. Запропоновано компактний і комплексний виклад основних аспектів даного предмета за розділами, передбаченими відповідною програмою. Глибина та комплексний характер довідника допоможуть успішно виконати тестові завдання під час зовнішнього незалежного оцінювання; студентам вищих навчальних закладів підготуватися до семінарів, модульних контрольних робіт та підсумкової атестації з дисциплін «Культурологія» та «Історія світової та української культури». Перевагою даного довідника є те, що він містить тренувальні тести до кожної теми, які допоможуть учням, абітурієнтам та студентам закріпити свої знання з даного предмета.
Текстовий матеріал належно ілюстрований.
Довідник стане у пригоді учням, абітурієнтам, учителям, викладачам, усім, хто цікавиться історією культури та культурологією.

Характеристики
Мова Українська
Розмір ф.А4
Кількість сторінок 416
Автор Греченко В.
Обкладинка Тверда

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується
    Погано           Добре