Мінімальна сума для замовлення 500.00 грн.
Інформація
Пошук

Алгебра 8 кл. Мерзляк. Самостійні та контрольні роботи. Поглиблене вивчення

Модель: 0а352
Хіт продажу!

Стислий опис


Мова: Українська Видавництво: Гімназія Автори: А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір. Кількість сторінок: 96 Ця книга є складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Алгебра. 8 клас» для... Читати далі...

Стислі характеристики


Мова - Українська
Розмір - 145 x 200 мм
Кількість сторінок - 96
Автор - А.Г. Мерзляк
Обкладинка - М'яка
Дивитись всі характеристики

Знайшли дешевше?
48.00 грн.

  • Наявність В наявності


Мова: Українська

Видавництво: Гімназія

Автори: А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір.

Кількість сторінок: 96

Ця книга є складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Алгебра. 8 клас» для класів з поглибленим вивченням математики авторів А. Г. Мерзляка, В. Б. Полонського, М. С. Якіра.

Перша частина — «Самостійні роботи» — містить 42 самостійних роботи, подані в 4 варіантах. Кожна самостійна робота відповідає певному пункту підручника, що відображено в її назві. До пунктів підручника, вивчення яких передбачає розгляд задач багатьох типів, запропоновано дві самостійні роботи. Наявність чотирьох аналогічних варіантів кожної самостійної роботи дає також змогу використовувати цей матеріал для відпрацювання навичок розв’язування основних типів задач.

Друга частина посібника містить завдання для контрольних робіт (два варіанти).

У посібнику відсутній розділ «Відповіді». Це зроблено для того, щоб можна було використовувати посібник як роздавальний дидактичний матеріал під час проведення самостійних і контрольних робіт.

Посібник призначений для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів математики, керiвників математичних гурткiв, студентів педагогічних університетів, а також учнiв, якi готуються взяти участь у математичних олiмпiадах і бажають поглибити свої знання та вдосконалити навички в розв’язуваннi задач.

Характеристики
Мова Українська
Розмір 145 x 200 мм
Кількість сторінок 96
Автор А.Г. Мерзляк
Обкладинка М'яка

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується
    Погано           Добре