Мінімальна сума для замовлення 500.00 грн.
Інформація
Пошук

Зошит з основ здоров я 6 кл. До підручника Т.Є. Бойченко і інші.

Виробник: Генеза Київ
Модель: 6784
Хіт продажу!

Стислий опис


Автор: Т.Є. Бойченко обложка: м`яка стр.: 72 формат: 70x100/16 изд-во: Генеза Дорогий шестикласнику! Ти, мабуть, часто чуєш від дорослих слова "обережно", "не можна", "заборонено". Іноді опіка здається надмірною. Ал... Читати далі...

Стислі характеристики


Мова - Українська
Розмір - 70x100/16
Кількість сторінок - 72
Автор - Бойченко
Обкладинка - М'яка
Клас - 6 клас
Дивитись всі характеристики

Знайшли дешевше?
28.00 грн.

  • Наявність В наявності


Автор: Т.Є. Бойченко
обложка: м`яка
стр.: 72
формат: 70x100/16
изд-во: Генеза
Дорогий шестикласнику! Ти, мабуть, часто чуєш від дорослих слова "обережно", "не можна", "заборонено". Іноді опіка здається надмірною. Але варто замислитися чому усі ці заборони.

Кожна людина може опинитися в небезпечній ситуації. І допомогти собі може вона сама. Завдання, умищені в зошиті , спрямовано саме на набуття навичок, які знадобляться в щоденному житті.  Виконавши їх, знатимеш, як запобігти небезпеці. А якщо лихо все ж трапиться - умітимеш діяти правильно, збережеш здоров я і життя.

Розв язання життєвих ситуацій, що наводяться в зошиті, допоможуть тобі поглибити знання про правила спілкування з однолітками й дорослими. Ти закріпиш навички доброзичливого спілкування, конструктивного розв язання конфліктів, прийняття  зважених рішень.
Здобувай знання, набувай корисних навичок і вчися застосовувати їх у житті.
Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з основ здоров я Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

Характеристики
Мова Українська
Розмір 70x100/16
Кількість сторінок 72
Автор Бойченко
Обкладинка М'яка
Клас 6 клас

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується
    Погано           Добре