Мінімальна сума для замовлення 500.00 грн.
Інформація
Пошук

Математика 4 кл ДПА 2020 Збірник підсумкових контрольних робіт.

Виробник: Генеза Київ
Модель: 2154
Хіт продажу!

Стислий опис


У посібнику подано 12 орієнтовних підсумкових контрольних робіт для перевірки рівня сформованості в четвертокласників предметної математичної компетентності відповідно до таких змістових компонентів навчального матеріалу... Читати далі...

Стислі характеристики


Мова - Українська
Розмір - 70х100/16
Кількість сторінок - 64
Автор - Пархоменко Н.
Обкладинка - М'яка
Дивитись всі характеристики

Знайшли дешевше?
28.00 грн.

  • Наявність В наявності


У посібнику подано 12 орієнтовних підсумкових контрольних робіт для перевірки рівня сформованості в четвертокласників предметної математичної компетентності відповідно до таких змістових компонентів навчального матеріалу:

числа, дії з числами; величини; математичні вирази, рівності, нерівності; просторові відношення, геометричні фігури; задачі; робота з даними.

          Контрольні роботи 1-7 - Тестові, складаються з завдань закритого типу, на встановлення відповідності або послідовності, відкритих з частковою письмовою відповіддю та задач.

       Контрольні 8-12 - Комбіновані. Їх оцінюють з урахуванням кількості математичних операцій, потрібних для виконання кожного окремого завдання. Комбінування завдань у роботах різне, тому здійснювати оцінювання пропонується за поданою в посібнику таблицею

Характеристики
Мова Українська
Розмір 70х100/16
Кількість сторінок 64
Автор Пархоменко Н.
Обкладинка М'яка

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується
    Погано           Добре

Мітки: ДПА