Мінімальна сума для замовлення 500.00 грн.
Інформація
Пошук

Математика 4 кл Підручник. Богданович М.В., Лишенко Г.П.

Виробник: Генеза Київ
Модель: 4578
Хіт продажу!

Стислий опис


Підручник структурований за темами навчальної програми з математики для 1–4 класів, а всередині кожної теми — поурочно. Матеріал підручника забезпечує можливість формування у четвертокласників ключових математичних компе... Читати далі...

Стислі характеристики


Мова - Українська
Розмір - ф.А4
Автор - Богданович
Обкладинка - Тверда
Дивитись всі характеристики

Знайшли дешевше?
138.00 грн.

  • Наявність В наявності


Підручник структурований за темами навчальної програми з математики для 1–4 класів, а всередині кожної теми — поурочно. Матеріал підручника забезпечує можливість формування у четвертокласників ключових математичних компетенцій: обчислювальних, інформаційно-графічних, просторово-орієнтаційних, геометричних, алгебраїчних, логічних; покликаний розвивати математичне мислення учнів.

У підручнику враховано наступність зі змістом попередніх підручників цього авторського колективу для 1–3 класів та зі змістом математики в 5–6 класах загальноосвітньої школи. Вправи та завдання дібрано таким чином, щоб збагатити та розвинути пізнавальний досвід дітей; стимулювати інтерес до вивчення математики та виявлення власних творчих здібностей; навчити використовувати здобуті знання та вміння у повсякденному житті та під час опанування інших навчальних дисциплін. У текстах та ілюстративному матеріалі враховано індивідуальні вікові, психологічні та фізіологічні особливості дітей відповідного віку.

Характеристики
Мова Українська
Розмір ф.А4
Автор Богданович
Обкладинка Тверда

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується
    Погано           Добре

Мітки: математика, 4