Мінімальна сума для замовлення 500.00 грн.
Інформація
Пошук

Англійська мова 3 клас. Карпюк О. Д Wordbоok. Робочий зошит.

Модель: 7689
Хіт продажу!

Стислий опис


Авторський робочий зошит до підручника ‘English with Smiling Sam 3’ є компонентом навчально-методичного комплекту з англійської мови для 3 класу Нової української школи, створеного на основі авторської концепції позитивн... Читати далі...

Стислі характеристики


Мова - Українська
Розмір - А4
Автор - Карпюк О.Д.
Обкладинка - М'яка
Клас - 3 клас
Дивитись всі характеристики

Знайшли дешевше?
65.00 грн.

  • Наявність В наявності


Авторський робочий зошит до підручника ‘English with Smiling Sam 3’ є компонентом навчально-методичного комплекту з англійської мови для 3 класу Нової української школи, створеного на основі авторської концепції позитивної мотивації та креативного іншомовного навчання молодших школярів, що передбачає діяльнісний підхід та комунікативно-ігрову методику. Завдання, що містяться в робочому зошиті, є структурно і змістовно інтегрованими з підручником та розширюють його інструментарій для кращого засвоєння навчаль- ного матеріалу третьокласниками. Цікаві вправи, ігрові завдання підвищать мотива- цію учня до вивчення англійської мови, збагатять його навчальний досвід та урізно- манітнять види робіт на уроці англійської мови у 3 класі.

Робочий зошит містить аудіосупровід, який є у вільному доступі на сайті видавництва, та код доступу до інтерактивного мультимедійного додатка, за допомогою якого Ви зможете завантажити програму на Ваш комп’ютер або інший пристрій.

Увага! До робочого зошита безкоштовно додається збірник тестів для контролю засвоєння матеріалу кожного розділу підручника.

 

Характеристики
Мова Українська
Розмір А4
Автор Карпюк О.Д.
Обкладинка М'яка
Клас 3 клас

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується
    Погано           Добре

Мітки: wordbok