Мінімальна сума для замовлення 500.00 грн.
Інформація
Пошук

Інформатики, 2 кл., Робочий зошит Морзе Н.В. НУШ

Виробник: Оріон
Модель: 0а784
Хіт продажу!

Стислий опис


Навчальний посібник «Інформатика, робочий зошит, 2 клас» створено згідно з чинною програмою з інформатики для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання, подані в посібнику, спрямовані на закріплення та погли... Читати далі...

Стислі характеристики


Мова - Українська
Розмір - 70x100/16
Автор - Н. В. Морзе,
Обкладинка - М'яка
Дивитись всі характеристики

Знайшли дешевше?
28.00 грн.

  • Наявність В наявності


Навчальний посібник «Інформатика, робочий зошит, 2 клас» створено згідно з чинною програмою з інформатики для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання, подані в посібнику, спрямовані на закріплення та поглиблення знань і вмінь учнів з інформатики. Наприкінці кожного уроку подано рубрику, де учням пропонується оцінити свої знання та вміння.

Наявність логічних завдань сприятиме розвитку логічного та творчого мислення, кмітливості та підтримання інтересу до предмета. Зазначимо, що завдання, подані у посібнику, не потребують багато часу на виконання, оскільки передбачається лише часткове дописування, домальовування, поєднання зображень лініями тощо. В посібнику відображено міжпредметні зв’язки, використовуються знання, набуті учнями при вивченні інших предметів.

Даний посібник можна використовувати як окрему одиницю без прив’язки до певного підручника, оскільки запропоновані у ньому завдання відповідають програмі.

Характеристики
Мова Українська
Розмір 70x100/16
Автор Н. В. Морзе,
Обкладинка М'яка

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується
    Погано           Добре

Мітки: НУШ 2