Мінімальна сума для замовлення 500.00 грн.
Інформація
Пошук

Англійська мова 1 клас Робочий зошит до підручника Карп"юк О. Д. НУШ

Модель: 7667
Хіт продажу!

Стислий опис


Робочий зошит до підручника ‘English with Smiling Sam 1’ є компонентом навчально-методичного комплекту з англійської мови для 1 класу Нової української школи, створеного на основі авторської концепції позитивної мотиваці... Читати далі...

Стислі характеристики


Мова - Українська
Розмір - А4
Кількість сторінок - 96
Автор - Карпюк
Обкладинка - М'яка
Дивитись всі характеристики

Знайшли дешевше?
63.00 грн.

  • Наявність В наявності


Робочий зошит до підручника ‘English with Smiling Sam 1’ є компонентом навчально-методичного комплекту з англійської мови для 1 класу Нової української школи, створеного на основі авторської концепції позитивної мотивації та креативного іншомовного навчання молодших школярів, в основі якої лежить діяльнісний підхід та комунікативно-ігрова методика.
Посильні для першокласника завдання, що містяться у посібнику є структурно і змістовно інтегрованими з підручником та націлюють на краще засвоєння його матеріалу. Цікаві вправи, ігрові завдання робочого зошита сприятимуть підвищенню мотивації шестирічного учня до вивчення англійської мови,  збагатять його навчальний досвід та урізноманітнять навчальний інструментарій для роботи з англійською мовою у 1 класі.
Робочий зошит містить аудіосупровід, який є у вільному доступі на сайті видавництва, та код доступу до інтерактивного мультимедійного додатку, за допомогою якого Ви зможете завантажити програму на Ваш комп’ютер або інший пристрій.

Аудіододаток містить озвучення матеріалу, призначеного для практики сприйняття на слух.
Мультимедійна інтерактивна програма пропонує відеопрезентації мовного матеріалу підручника, анімовані пісні, римівки та історії, "живі" літери й фонікси та інтерактивні ігрові вправи.

Характеристики
Мова Українська
Розмір А4
Кількість сторінок 96
Автор Карпюк
Обкладинка М'яка

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується
    Погано           Добре

Мітки: wordbok