Мінімальна сума для замовлення 500.00 грн.
Інформація
Пошук

Польсько-український, 120 000 слів

Виробник: Чумацький шлях
Модель: с45а5689
Хіт продажу!

Стислий опис


Автори: Житар У. В., Пікуль С. А., Попов Є. Ф. та ін. Видавництво: "Чумацький Шлях" Кількість сторінок: 672 стор. Пропонований "Польсько-український словник / Słownik Polsko-Ukraiński" охоплює понад 120 тисяч польськ... Читати далі...

Стислі характеристики


Розмір - 205х290
Кількість сторінок - 672
Автор - Житар У. В.
Обкладинка - Тверда
Дивитись всі характеристики

Знайшли дешевше?
188.00 грн.

  • Наявність В наявностіАвтори: Житар У. В., Пікуль С. А., Попов Є. Ф. та ін.

Видавництво: "Чумацький Шлях"

Кількість сторінок: 672 стор.

Пропонований "Польсько-український словник / Słownik Polsko-Ukraiński" охоплює понад 120 тисяч польських слів та словосполучень і є найбільшим серед польсько-українських словників, що виходили друком протягом останніх десятиріч.

Поряд із загальновживаними словами у словнику подано спеціальні терміни  з різних галузей науки й техніки. Досить повно представлено розмовну лексику і фразеологізми – сталі словосполучення та ідіоматичні вислови, прислів'я й приказки. У словнику ґрунтовно опрацьовано окремі значення та відтінки значень польських багатозначних слів. При цьому якнайповніше використано багату си­ноніміку української мови. У кінці книги подано списки географічних назв та най­уживаніших скорочень польської мови.


У зв'язку зі значним пожвавленням політичних, економічних та культурних відно­син між Україною та Республікою Польща зросла потреба в оновленій навчальній, а зокрема лексикографічній літературі. Необхідність у появі актуального і сучасного видання, яким є представлений словник, є очевидною.

 
 "Польсько-український словник / Słownik Polsko-Ukraiński" призначено для широкого кола користувачів: перекладачів, виклада­чів і студентів, вчителів і учнів середніх навчальних закладів, представників ділових кіл, усіх тих, хто вивчає польську мову або удосконалює своє володіння нею. Він стане також в нагоді тим польськомовним громадянам, які вивчають українську.

Характеристики
Розмір 205х290
Кількість сторінок 672
Автор Житар У. В.
Обкладинка Тверда

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується
    Погано           Добре

Мітки: словники