Мінімальна сума для замовлення 500.00 грн.
Інформація
Пошук

Новий англо-український словник 160 тис.слів

Виробник: Чумацький шлях
Модель: 8783
Хіт продажу!

Стислий опис


Автор: Балла М. І.   Видавництво: “Чумацький Шлях”   Рік видання: 2008 р.   Кіль "Новий англо-український словник / Modern English-Ukrainian Dictionary" відомого українського лексикографа  Миколи Івановича Балли є ... Читати далі...

Стислі характеристики


Розмір - 205х290
Кількість сторінок - 668
Автор - Балла М. І
Обкладинка - Тверда
Дивитись всі характеристики

Знайшли дешевше?
220.00 грн.

  • Наявність В наявності


Автор: Балла М. І.

 

Видавництво: “Чумацький Шлях”

 

Рік видання: 2008 р.

 

Кіль

"Новий англо-український словник / Modern English-Ukrainian Dictionary" відомого українського лексикографа  Миколи Івановича Балли є найповнішим серед однотомних англо-українських словників та містить понад 160 тисяч слів і словосполучень. Джерелом поповнення його лексики були найновіші праці британських та американських фахівців. Охоплюючи соціально-побутову лексику англійської мови, пропонований "Новий англо-український словник" у той же час подає галузеву науково-технічну термінологію, а також найбільш популярну в англомовних країнах частину сленгу. Широко представлений ілюстративний матеріал допомагає скласти правильне уявлення про значення і практичне вживання як окремих англійських слів, так і словосполучень та фразеологічних одиниць.

 

"Новий англо-український словник"  М. І. Балли призначений як фахівцям з англійської мови та перекладачам, так і усім тим, хто вивчає англійську мову в навчальних закладах чи удосконалює своє володіння нею. Він стане також у пригоді тим англомовним читачам, хто вивчає українську мову.

кість сторінок: 668 стор.

 

Характеристики
Розмір 205х290
Кількість сторінок 668
Автор Балла М. І
Обкладинка Тверда

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується
    Погано           Добре