Мінімальна сума замовлення 200.00 грн.
Інформація
Пошук

Гарантії

Багато людей з побоюванням ставляться до здійснення покупок через інтернет-магазин, тому що немає гарантії того, що якщо Ви перведете кошти, то отримаєте свій товар. У випадку з нашим інтернет-магазином все не так і боятися Вам абсолютно нічого! Передоплата вигідна тим, що ви не сплачуєте комісії за повернення грошей накладним платижем - це значно економить ваші кошти.

Ми працюємо на ринку України вже більше десяти років і дуже дорожимо своєю репутацією! Тому Ви можете бути спокійні і впевнені в тому, що якщо Ви вирішите співпрацювати з нами, все буде максимально чесно, прозоро, швидко і якісно! Репутацію важко заробити, а втратити її можна за 1 день - нам це не цікаво. Тому ми гарантуєм якісну та швидку доставку, ретельно перевіряємо та якісно запаковуємо товар перед відправкою.

У нас є магазин в місті Рівне за адресою: вул. Соборна, 260а, в якому знаходяться всі представлені на нашому сайті товари, які можна побачити наживо.

Інформацію про нас ви можете знайти в каталогах, картах, довідниках підприємст та відгукак покупців на форумах та блогах.

 На сайті є всі наші контакти, в будь-який момент Ви можете зв'язатися з нами по будь-якого питання.

Відеоогляд нашого магазину можна переглянути за посиланням

Конфеденційна інформація надана Вами при заповнені картки покупця ні кому не передається і не обробляється, вона потрібна для швидкої та точної відправки товарів до покупця.

У разі, якщо ми зробили помилку і поклали в Ваше замовлення не те, що хотіли замовити, або не доклали якийсь товар (людський фактор завжди має місце), ми відправимо Вам те, чого не вистачає, за наш рахунок. Якщо Вас не влаштовує якість товару, ми обміняємо його або повернемо Вам гроші протягом 14 робочих після отримання Вами замовлення!

Будемо раді співпраці з Вами!