Польсько-український, 120 000 слів

188.00грн
Кількість:  
Виробник Чумацький шлях
Модель: с45а5689
Наявність: На складі
Кількість сторінок: 672
Мова:
Розмір: 205х290
Автор: Житар У. В.
Обкладинка: тверда
Задати питання
Польсько-український, 120 000 слів — Ваш товар

Будь ласка, вкажіть ваше ім’я і телефон, щоб ми могли зв’язатися з вами


Автори: Житар У. В., Пікуль С. А., Попов Є. Ф. та ін.

Видавництво: "Чумацький Шлях"

Кількість сторінок: 672 стор.

Пропонований "Польсько-український словник / Słownik Polsko-Ukraiński" охоплює понад 120 тисяч польських слів та словосполучень і є найбільшим серед польсько-українських словників, що виходили друком протягом останніх десятиріч.

Поряд із загальновживаними словами у словнику подано спеціальні терміни  з різних галузей науки й техніки. Досить повно представлено розмовну лексику і фразеологізми – сталі словосполучення та ідіоматичні вислови, прислів'я й приказки. У словнику ґрунтовно опрацьовано окремі значення та відтінки значень польських багатозначних слів. При цьому якнайповніше використано багату си­ноніміку української мови. У кінці книги подано списки географічних назв та най­уживаніших скорочень польської мови.


У зв'язку зі значним пожвавленням політичних, економічних та культурних відно­син між Україною та Республікою Польща зросла потреба в оновленій навчальній, а зокрема лексикографічній літературі. Необхідність у появі актуального і сучасного видання, яким є представлений словник, є очевидною.

 
 "Польсько-український словник / Słownik Polsko-Ukraiński" призначено для широкого кола користувачів: перекладачів, виклада­чів і студентів, вчителів і учнів середніх навчальних закладів, представників ділових кіл, усіх тих, хто вивчає польську мову або удосконалює своє володіння нею. Він стане також в нагоді тим польськомовним громадянам, які вивчають українську.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: