365 казок на ніч

Створено : 03-May-2017 писати bookks Опубліковано в: Дитячий світ Переглядів : 80 Коментар : 0

Шукаєте для своєї улюбленої дитини кращу книгу казок? Тоді "365 казок на ніч" видавництва Глорія саме для вас! Крім величезної кількості чарівних та повчальних казок вона сповнена неймовірно казковими, яскравими, теплими, гріючими душу малюнками. С цією книгою не тільки діти поринають у світ казок, а й дорослі. Що ж може бути краще, ніж уся родина, що зібралася разом у зимовий вечір для прочитання казок? А їх великий вибір ніколи не дасть вам занудьгувати. Обов'язково зробіть своєму малюку сюрприз та придбайте цю книжку за помірною ціною на нашому сайті - bookks.com.ua

Усі дивовижні пригоди в лісовій школі

Створено : 26-Apr-2017 писати bookks Опубліковано в: Дитячий світ Переглядів : 160 Коментар : 0

Хто з малюків та їх батьків ще не знає про серію книжок "Дивовижні пригоди в лісовій школі" В. Нестайка «Видавничого дому «Школа»? Цей запис саме для вас! Ці чудові книжки зповнені безліч чарівних малюнків лісових звірят, що полюбляють навчатися у школі та мають купу захоплюючих пригод. Саме ця серія книжок надихне вашого малюка до саморозвитку, дасть йому стимул навчитися читати самостійно, адже йому буде настільки цікаво дізнатися що ж там відбудеться у його друзів далі, що йому забракне терпіння дочекатися вечора, щоб ви почитали йому перед сном! І саме книги Всеволода Нестайка будуть тими, що викличуть у Вашої дитини захоплення від читання – не вірите, запитайте у тих хто їх прочитав.

ВЕЛИКА ДИТЯЧА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ.

Створено : 14-Apr-2017 писати bookks Опубліковано в: Дитячий світ Переглядів : 112 Коментар : 0

Одна з найкращих дитячих книг:

Велика дитяча енциклопедія видавництва «Махаон» необхідна на кожній полиці підростаючого розумника. Будемо дивитись правді у вічі: у більшості шкільних підручників інформація для дітей подається у досить сірих тонах, в той час як вченими доведено, що дітлахи краще засвоюють будь-що, описане яскраво та як найбільш захоплююче. Усім цим критеріям підходить саме ця енциклопедія, що містить у собі тисячі неймовірних фактів про усе, все що нас оточує: цілий світ! З сміливістю можу стверджувати, що ця книга є одним з дитячих безцелерів, а вдала підбірка корисного матеріалу з цікавими ілюстраціями, ще не раз примусить дитину переглянути книгу.

 

 

Чарлі та шоколадна фабрика.

Створено : 12-Apr-2017 писати bookks Опубліковано в: Дитячий світ Переглядів : 190 Коментар : 0

Чарлі та шоколадна фабрика - світовий безцелер всіх часів.