Розвиваючи дитину не потрібно вчити її механічному запам’ятовуванню різноманітної інформації, яку вона буде повторювати на прохання дорослих. Головна мета це навчити думати, розмірковувати та аналізувати отриману інформацію самостійно. Пропонуємо декілька кроків, які приведуть вас та вашу дитину до успіху:

 

Крок 1: Будьте терплячими

 

Нетерпіння та бажання зробити все за дитину це головна проблема більшості мам. Навчиться давати доньці або сину час на власні роздуми та дії. Простий приклад: не відповідайте на питання інших людей до вашої дитини, не виправдовуйте її мовчання та не давіть в намаганні отримати відповідь якомога скоріше.

 

Крок 2: Питання це ключ, який спонукає до самостійного міркування

 

Не будьте «всезнайкою» задаючи питання дитині, навіть якщо на 100% знаєте правильну відповідь. Навіть якщо вона відповідає неправильно, не вчить її як потрібно, а краще запитайте: Як ти прийшов до такого висновку? Таким чином ви допоможете малюку розвинути незалежне мишеня та креативність, а ту саму відповідь знайде вже удвох. І спробуйте обійтись без повчального тону.

Оцінка, як симптом

Створено : 29-May-2017 писати bookks Опубліковано в: Блог Переглядів : 34 Коментар : 0

Будь-який батько хоче, щоб його дитина стала геніальним вченим, адвокатом, космонавтом або президентом. Вони покладають на нього великі надії, які часто не виправдовуються. Мама і тато мріють про те, що їх геніальне чадо надійде в найкращий ВНЗ, отримає приголомшливе освіту і зможе все в цьому світі. Це просто чудово, якщо все трапляється саме так, як задумали батьки, проте дуже часто мрії не збуваються саме так, як вони повинні здійснюватися, на думку батьків. Дитина починає приносити двійки, батьки сердяться, зриваються на своєму улюбленому дитині, і стає тільки гірше. Для дитини школа стає нестерпним місцем з неприємними людьми.

 
Не варто відразу зриватися і кричати на малюка за погані оцінки, слід спочатку з'ясувати причину поганої успішності. Вони можуть бути найрізноманітніші, про які неуважні батьки навіть не здогадуються.

 
Погані оцінки можуть з'явитися через емоційно-нестабільного стану в сім'ї: розлучення батьків, смерть близьких, скандали і лайка - все це позначається на дитині негативним чином. Його пригнічений стан переходить на все, що він робить. У дитини пропадає бажання вчитися. Він тільки хандрить і лінується щось робити.

 
У дитини також можуть не складатися дружні стосунки в класі. Неприязнь до людей, з якими він знаходиться разом протягом багатьох годин кожен день, сильно позначається на настрої дитини. Він не хоче ходити в школу і вчитися, звідси і погані оцінки.

 
Постійні пропуски занять через хворобу теж залишають свій слід в шкільному журналі. Дитина просто фізично не здатний зрозуміти весь матеріал, який проходять в класі, відповідно, робить безліч помилок, за які отримує двійки.

Підліток та книжки: знаходимо точки дотику

Створено : 27-May-2017 писати bookks Опубліковано в: Блог Переглядів : 33 Коментар : 0

Малюка, якій ще тільки вчиться пізнавати світ зацікавити читанням легко. Для цього варто лише показати йому книжечку з яскравими ілюстраціями та почати читати її с різною інтонацією. На жаль, з підлітками це вже не працює. В наші часи навіть самій корисній та цікавій книзі дуже важно конкурувати з комп’ютерами та всілякими гаджетами. Але ж дуже хочеться зацікавити 12-14 річну дитину літературою, тому ще дійсно корисно та необхідно для його гармонійного розвитку.

Зробити так, щоб книга сподобалась підлітку та він сам виявив бажання проводити час за читанням, досить важко, але реально. Давайте пробувати.

Правило No1:Ні диктатурі, примусу та шантажу

 Ні в якому разі не заставляйте підлітка читати! Навіть якщо ви повністю впевнені, що книга на 99,9% йому сподобається. Перехідний вік це час бунтарства, демонстративного виявлення свого «Я» та становлення особистості. Примушуючи, або шантажуючи ви викликаєте зовсім зворотну реакцію.

Найкращі дитячі книжки для навчання та розвитку

Створено : 14-May-2017 писати bookks Опубліковано в: Блог Переглядів : 68 Коментар : 0

Піклуючись про свою дитину, кожні батьки прагнуть дати їй найкраще. Хочеться щоб у майбутньому вона була щасливою, успішною, всебічно розвинутою та забезпеченою. Велику роль у цьому відіграють саме навчальні та розвиваючі книжки для дітей. Казки, твори, вірші та оповідання вчать розуміти світ, формувати власний світогляд, розвивають уяву, логіку, пам'ять та мислення. Захопливий «Книжковий світ» пропонує до вашої уваги найкращі дитячі книги всіх часів, які ми розподілили за категоріями та віком.

Ми зібрали власну невеличку підбірку у категоріях популярних дитячих книг, які стануть в пригоді для гармонійного розвитку малюків, дошкільнят, дітей молодшого шкільного віку та підлітків.

Енциклопедія

Це найкращий варіант для тих, хто прагне знати все на світі. Кожна дитяча книжка такого формату здатна задовольнити потребу дитини в новій інформації та надати відповіді на майже всі питання. Найкращі розвиваючі книги для малюків такого плану це:

                                                                

  • «Велика дитяча енциклопедія» - де знаходиться інформація про тварин, країни та народи, землю та всесвіт, людину та ще багато чого цікавого та корисного;

 

Крім цих популярних видань у нас є ще багато цікавинок для дітей різного віку

Джуді Муді - цікаві пригоди школярів

Створено : 11-May-2017 писати bookks Опубліковано в: Блог Переглядів : 46 Коментар : 0

Книга про цікаві та захоплюючі пригоди дівчинки з кумедним ім”ям Джуді Муді, в якої частенько змінюється настрі, як у наших сучасних школярів, є свої примхи та забаганки, ємоції та почуття,а саме головне пригоди в які потрапляє Джуді та її брат Стінк та друг Рокі. То вони рятують світ, то намагаються стати знаменитими або хочуть віщувати майбутнє. Книги буде неодмінно корисною та цікавою для діток молодшого та середньогог шкільного віку, написана у легкому стилі та гарно читається, а саме головне вона вчить стримувати емоції та почуття, відрізняти добро від зла, пізнавти справжню дружбу та зраду. Ще у Джуді Муді є щоденник, який так і називається «Щоденник настрою від Джуді Муді».

Купити книги Джуді Муді за низькою ціною ви завжди зможете в магазині Книжковий світ, або на сайті http://bookks.com.ua/detskie-knigi/knigi-dlya-chteniya/dzhudi-mudi

Англійська мова для малюків від 2 до 5 років.

Створено : 01-May-2017 писати bookks Опубліковано в: Блог Переглядів : 47 Коментар : 0

  Одним із проблемних предметів у сучасній школі, який важко дається майже кожній другій дитині, є англійська мова. Зазвичай шкільних занять недостатньо для нормального засвоєння матеріалу, а знати мову на даний час необхідно, адже це безсумнівно є перспективою та квитком в майбутнє вашої дитини на життєвому шляху, та й хороша оцінка в атестаті не завадить нікому.

 Звичайно, можна найняти репетитора, віддати дитину на поглиблені курси чи заняття з англійської мови тощо, але без цікавої та корисної книги не обійтися.

  «Англійська мова для малюків від 2 до 5 років» - це унікальна та корисна добірка матеріалу як для дітей, які починають вивчення мови так і для батьків,  які хочуть допомогти свої малечі. У книзі підібраний матеріал загальновживаних фраз та речень з яскравим ілюстраціями та наглядним матеріалом, що допоможе з легкістю та швидко засвоїти та вдосконалити мову. Крім того, всі слова і фрази англійської мови написані з транскрипцією та й ще українськими словами, щоб дитина чи батьки коректно і правильно вимовляли та засвоювали інформацію.

 Дуже цікава та корисна книга, яка стане незамінним помічником Вашої дитини при вивчені англійської мови, та  стане у пригоді батькам які піклуються про знання свої малечі.