Чому діти не хочуть вчитися?

Створено : 30-Jul-2018 писати bookks Опубліковано в: Блог Переглядів : 927 Коментар : 0

Як показує багаторічна практика, рано чи пізно проблеми з навчанням виникають у кожної дитини. Батьки починають панікувати та розгублюватись, не знаючи чому син або донька не хоче вчитися. А правильно мотивувати до навчання та виконання домашніх завдань вміє не кожний. Тоді в хід можуть йти всі методи: від банальних вмовлянь до жорсткого контролю та примусу. Але дуже часто рішення проблеми лежить на поверхні. Якщо ви зрозумієте причину такої дитячої поведінки, вам буде легко найти вихід з ситуації.


Найпоширеніші причини, чому дитина не хоче вчитися

1.    Перенавантаження та постійний контроль в родині. Після того, як дитина пришла додому зі школи, їй потрібно близько 2-х годин для того щоб відпочити від навчання та засвоїти отриману за день інформацію. Але дуже часто батько та мати вимагають від школяра майже відразу починати робити уроки, вчити вірші чи виконувати вправи, або ще гірше беруть щоденник та починають сварити за незадовільні оцінки. Такі дії викликають у школяра відразу до навчання. Вихід із такої ситуації досить простий: не наполягайте, дайте доньці або сину повноцінно перепочити після школи.

Як швидко запам'ятати таблицю множення?

Створено : 17-Oct-2017 писати bookks Опубліковано в: Блог Переглядів : 1505 Коментар : 0

Таблиця множення може бути:

  • страшним сном для дитини та батьків;

 

  • «інструментом покарання» - Гуляв учора допізна? Поки не вивчиш таблицю множення до кінця сьогодні не вийдеш;

 

  • недосяжним Еверестом.

 

Але може бути по іншому. Ми пропонуємо вам цікаву дієву методику, яка допоможе вивчити таблицю множення без зубріння та складних зусиль. Звичайно це не відбудеться за 5 хвилин, але займе близько 3-х днів. Погодьтесь непогано для 100% результату?

День 1-й

Візьміть всю таблицю множення та покладіть її перед собою. Ви побачите 100 окремих дій, які потрібно запам’ятати. Оце вчити доведеться...

Але насправді таких дій набагато менше. Довго та уважно повивчайте таблицю та ви побачите багато цікавих ідей, які полегшать вам задачу. На цьому етапі ви зрозумієте що таблиця синхронна, а це означає що вчити доведеться не 100 дій, а всього 55. Наприклад, 5х6=30, а 6х5 також дорівнює 30. Хід думок ви зрозуміли.

Існують числа на які дуже легко множити. Це «1» та «10». Визначивши ці способи полегшення задачі, візьміть свою табличку та закресліть виявленні дії. Думаємо, що результат вам сподобається.

Як швидко вивчити абетку з дитиною? ТОП -10 корисних порад

Створено : 23-Aug-2017 писати bookks Опубліковано в: Блог Переглядів : 2797 Коментар : 0

Як швидко вивчити абетку з дитиною? ТОП -10 корисних порад

 

Існує декілька простих порад які допоможуть швидко вивчити абетку з дитиною.

 

  1. Вивчення алфавіту дошкільнятами потрібно проводити лише в ігровій формі.

 

  1. Якщо ви вирішили почати знайомство своєї дитини з літерами для дошкільнят у трьох річному віці, не вимагайте від малюка довго утримувати увагу на навчальному процесі. В цьому віці дітям швидко набридають одноманітні заняття, навіть якщо вони проводяться у формі гри. Для початку займайтесь не більш 5-10 хвилин у день. В 4 роки можна займатись по 15 хвилин, а починаючи з 5-ти річного віку – 20-30 хвилин, між якими потрібно робити невеличкі паузи.

 

  1. Дитяча абетка повинна зацікавлювати маленького учня. Для цього додайте у дитячий простір тематичні розмальовки з яскравими буквами, магнітний алфавіт, книжки-абетки, різноманітні конструктори. На прогулянці можна малювати букви на асфальті або на піску, складати їх з камінчиків, листочків.

 

  1. Перебуваючи на прогулянці звертайте увагу дитини на різноманітні вітрини та вивіски. Спочатку промовляйте те, що на них написано, а потім просіть малюка повторити за вами. Також можливо рахувати кількість літер у назві, або казати в який колір вони пофарбовані.

 

  1. В якості навчальних посібників використовуйте літературу, рекомендовану Міністерством Освіти України. Для швидкого і правильного вивчення наприклад можна купити абетку абабагаламага.

 

 

Як вивчити англійську мову швидко, або як допомогти дитині з англійською мовою

Створено : 21-Aug-2017 писати bookks Опубліковано в: Блог Переглядів : 233 Коментар : 0

Хто з нас не мріє щоб дитина добре розмовляла англійською мовою? Для цього використовуються всі відомі методи: лінгвістичні школи та садочки, центри раннього розвитку, усілякі курси та відвідування репетиторів. Але всі ці дії не завжди приносять бажаний результат. Інколи навіть найдосвідченіший педагог не може зацікавити дитину та прищепити їй любов до іноземної мови. Тому буде дуже добре, якщо самі батьки почнуть навчати малюка англійської.

Коли вже час?

Багато хто стурбований питанням, з якого віку дитина може вивчати англійську. Однозначної відповіді на це не має, але до початку вивчання іноземної малюк повинен гарно володіти рідною мовою, вміти рахувати хоча б до десяти, знати назви предметів, фруктів, овочів та іншого.

Для ефективного та безпечного навчання англійською, дитина повинна мати достатній словниковий запас рідною мовою, та добре розвинене мовлення. Діти вчать іноземну мову набагато швидше дорослих, вони добре розшифровують слова та пізнають, що вони означають. Звичайно ж навчання повинно проводитись без примусу, та в ігровій формі.

Декілька правил які допоможуть вашій дитині швидко вивчити англійську мову.

Дітям дуже легко дається вивчення мови, але головне правильно їх в цьому зацікавити. У вас е безліч способів та можливостей допомогти своїй доньці чи сину у вивченні іноземної мови. Головне це ваше бажання та зусилля. А отримати швидкий та бажаний результат допоможе виконання наступних правил:

Розвиваючи дитину не потрібно вчити її механічному запам’ятовуванню різноманітної інформації, яку вона буде повторювати на прохання дорослих. Головна мета це навчити думати, розмірковувати та аналізувати отриману інформацію самостійно. Пропонуємо декілька кроків, які приведуть вас та вашу дитину до успіху:

 

Крок 1: Будьте терплячими

 

Нетерпіння та бажання зробити все за дитину це головна проблема більшості мам. Навчиться давати доньці або сину час на власні роздуми та дії. Простий приклад: не відповідайте на питання інших людей до вашої дитини, не виправдовуйте її мовчання та не давіть в намаганні отримати відповідь якомога скоріше.

 

Крок 2: Питання це ключ, який спонукає до самостійного міркування

 

Не будьте «всезнайкою» задаючи питання дитині, навіть якщо на 100% знаєте правильну відповідь. Навіть якщо вона відповідає неправильно, не вчить її як потрібно, а краще запитайте: Як ти прийшов до такого висновку? Таким чином ви допоможете малюку розвинути незалежне мишеня та креативність, а ту саму відповідь знайде вже удвох. І спробуйте обійтись без повчального тону.

Оцінка, як симптом

Створено : 29-May-2017 писати bookks Опубліковано в: Блог Переглядів : 239 Коментар : 0

Будь-який батько хоче, щоб його дитина стала геніальним вченим, адвокатом, космонавтом або президентом. Вони покладають на нього великі надії, які часто не виправдовуються. Мама і тато мріють про те, що їх геніальне чадо надійде в найкращий ВНЗ, отримає приголомшливе освіту і зможе все в цьому світі. Це просто чудово, якщо все трапляється саме так, як задумали батьки, проте дуже часто мрії не збуваються саме так, як вони повинні здійснюватися, на думку батьків. Дитина починає приносити двійки, батьки сердяться, зриваються на своєму улюбленому дитині, і стає тільки гірше. Для дитини школа стає нестерпним місцем з неприємними людьми.

 
Не варто відразу зриватися і кричати на малюка за погані оцінки, слід спочатку з'ясувати причину поганої успішності. Вони можуть бути найрізноманітніші, про які неуважні батьки навіть не здогадуються.

 
Погані оцінки можуть з'явитися через емоційно-нестабільного стану в сім'ї: розлучення батьків, смерть близьких, скандали і лайка - все це позначається на дитині негативним чином. Його пригнічений стан переходить на все, що він робить. У дитини пропадає бажання вчитися. Він тільки хандрить і лінується щось робити.

 
У дитини також можуть не складатися дружні стосунки в класі. Неприязнь до людей, з якими він знаходиться разом протягом багатьох годин кожен день, сильно позначається на настрої дитини. Він не хоче ходити в школу і вчитися, звідси і погані оцінки.

 
Постійні пропуски занять через хворобу теж залишають свій слід в шкільному журналі. Дитина просто фізично не здатний зрозуміти весь матеріал, який проходять в класі, відповідно, робить безліч помилок, за які отримує двійки.